Tabata

PONDĚLÍ

17:30 – 18:30 TABATA (Kačka) – lekce se koná venku v parku (karimatku s sebou:)) !!POUZE V LÉŤE!!

19:00 – 20:00 TABATA (Kačka) – lekce se koná v Koruně (POUZE v ZIMĚ!!)

STŘEDA

18:00 – 19:00 TABATA (Kačka) – lekce se koná v Centru pohybu

 

Své místo na hodině si můžete rezervovat pomocí rezervačního systému, musíte mít však vložený kredit(min. na jeden vstup, tedy 90 Kč). Kredit si můžete vkládat osobně u instruktorky.


Pokud jste nováčkem a plánujete svou první návštěvu, stačí se na lekci nahládit telefonicky, mailem či přes fb stránky. Rádi Vám vyhovíme a vše domluvíme:)


Pokud jste držitelem Multisport karty není to pro nás taktéž překážkou! Zavolejte, napiště. Domluvíme se na následujícím postupu.

Aktuální obsazenost TABATA lekcí můžete sledovat přímo v rezervačním systému nebo na facebookové stránce Fitbox Olomouc.

Lekce TABATY se konají na adrese Sokolská 7, Olomouc 779 00 v Centru pohybu.

 

Cena hodiny: 90 Kč /jeden vstup

Cena permanentky: 800 Kč /10 lekcí

(kredit,permice jsou společné pro lekce fitboxu i tabaty, můžete tedy využívat neomezeně obě cvičení přes jeden účet)

 

Zrušení rezervace

Zrušit rezervaci je možné nejpozději 8 hodin před konáním dané hodiny. Pokud tak neučiníte, kredit bude automaticky odečten i v případě vaši neúčasti.

 

TABATA

Tabata je velmi efektivní a funkční metoda intervalového tréninku, při které si zvýšíte fyzičku a zároveň také sílu. Tento trénink je taktéž jeden z nejvíc efektivních, co se týká spalování tuků během cvičení, krátké intenzivní intervaly způsobí vaše lepší sportovní výkony a zároveň tělo lépe metabolizuje glukózu a odbourávání tuků probíhá mnohem rychleji. Vysoce intenzivní trénink (HIIT trénink) dále zvyšuje fyzickou kondici mnohem efektivněji než vytrvalostní cvičení.

Jak se tabata cvičí?

Jeden blok tabaty trvá pouhé 4 min, kdy potrápíme jednu svalovou partii v intervalech 20 sekund makám a 10 sekund odpočívám – to vše celé 8krát. Za celou lekci si dáme společně 5 – 6 bloků tabaty.

Budeme se na vás těšit:)